Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sala

Posiadamy własną salę, z 15 miejscami. Jej lokalizacja to Gliwice, Sośnica.

W terminach zapisów na kursy prawa jazdy kategorii A i B, zapraszamy wszystkich zainteresowanych, jak i tych z pytaniami!

Sala wyposażona jest w folie i diapozytywy, modele pojazdów, plansze ścienne, tablice z markerami.

Przy prezentacji wykładów korzystamy z projektora, telewizora, magnetowidu, odtwarzacza DVD.

Dysponujemy następującymi materiałami dydaktycznymi:

Vademecum Wykładowcy (Winfor), filmy szkoleniowe, tablice poglądowe, Encyklopedia Ruchu Drogowego (Winfor), Kodeks Drogowy, plansze ze znakami drogowymi, testy egzaminacyjne (każdy kursant dostanie kod dostepu na tej stronie, gratis).

Posiadamy program do prowadzenia wykładów prezentowany na ekranie TV (DVD), na ekranie TV (video VHS).

Dysponujemy 2 stanowiskami komputerowymi, w tym 1 z programem do testowania (egzamin wewnętrzny), 2 z możliwością indywidualnej nauki przepisów, 1 z dostępem do Internetu.

Ponadto w sali wykładowej zapewniamy: możliwość zrobienia kawy i herbaty, klimatyzację, komputer na każdym stanowisku kursanta, palarnię w pomieszczeniu obok, dostęp do WC.

Published on  October 15th, 2014

Serwis zawiera odnośniki do serwisów i usług wykorzystujących cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania stron serwisów oraz personalizacji ustawień treści i usług.  Akceptuj