This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sala

Posiadamy własną salę, z 15 miejscami. Jej lokalizacja to Gliwice, Sośnica.

W terminach zapisów na kursy prawa jazdy kategorii A i B, zapraszamy wszystkich zainteresowanych, jak i tych z pytaniami!

Sala wyposażona jest w folie i diapozytywy, modele pojazdów, plansze ścienne, tablice z markerami.

Przy prezentacji wykładów korzystamy z projektora, telewizora, magnetowidu, odtwarzacza DVD.

Dysponujemy następującymi materiałami dydaktycznymi:

Vademecum Wykładowcy (Winfor), filmy szkoleniowe, tablice poglądowe, Encyklopedia Ruchu Drogowego (Winfor), Kodeks Drogowy, plansze ze znakami drogowymi, testy egzaminacyjne (każdy kursant dostanie kod dostepu na tej stronie, gratis).

Posiadamy program do prowadzenia wykładów prezentowany na ekranie TV (DVD), na ekranie TV (video VHS).

Dysponujemy 2 stanowiskami komputerowymi, w tym 1 z programem do testowania (egzamin wewnętrzny), 2 z możliwością indywidualnej nauki przepisów, 1 z dostępem do Internetu.

Ponadto w sali wykładowej zapewniamy: możliwość zrobienia kawy i herbaty, klimatyzację, komputer na każdym stanowisku kursanta, palarnię w pomieszczeniu obok, dostęp do WC.

Published on  October 15th, 2014

Serwis zawiera odnośniki do serwisów i usług wykorzystujących cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania stron serwisów oraz personalizacji ustawień treści i usług.  Akceptuj